Osvrt na školska natjecanja

Obzirom na to da su počela natjecanja na županijskoj razini vrijeme je da pohvalimo sve učenike koji su sudjelovali na školskoj razini -  bilo u školi, bilo online. Hvala svima na trudu i učenju, ponosni smo na vas!

Klikom na [opširnije] možete pogledati koliko se učenika natjecalo na školskoj razini te iz kojih predmeta.

25. siječnja održana je školska razina natjecanja iz ENGLESKOG JEZIKA na kojemu je sudjelovalo 10 učenika. Na županijsku razinu natjecanja prošlo je četvero učenika 8. razreda.

28. siječnja održana je školske razina natjecanja iz GEOGRAFIJE. Učenika 5. razreda natjecalo se 23, učenika 6. razreda 20, učenika 7.razreda 17 te učenika 8. razreda 8. Na županijsku razinu prošao je jedan učenik 5. razreda i troje učenika 7. razreda.

1. veljače održano je natjecanje MLADIH TEHNIČARA. U kategoriji Maketarstvo i modelarstvo natjecalo se 7 učenika 5. razreda, a u kategoriji Graditeljstvo natjecao se jedan učenik 6. razreda. Na županijsku razinu prošao je po jedan učenik iz svake navedene kategorije.

3. veljače održana je školska razina natjecanja iz KEMIJE. Učenika 7. razreda sudjelovalo je 10, a učenika 8. razreda dvoje. Na županijsku razinu prošao je jedan učenik 8. razreda.

4. veljače održana je školska razina natjecanja iz INFORMATIKE. U kategoriji Primjena algoritama za 8. razreda natjecao se jedan učenik, a u kategoriji Digitalne kompetencije za 5. razred natjecalo se troje učenika. Na županijsku razinu prošlo su dva učenika 5. razreda.

7. veljače održana je školska razina natjecanja iz POVIJESTI. Učenika 7. razreda natjecalo se 16, dok se u 8. razredu natjecalo njih 10. Na županijsku razinu prošlo je dvoje učenika 8. razreda.

9. veljače održana je školska razina natjecanja iz FIZIKE, a natjecalo se troje učenika 8. razreda. Na županijsku razinu prošla je jedna učenica.

10. veljače održana je školska razina natjecanja iz FRANCUSKOG JEZIKA, a natjecalo se 13 učenika 8. razreda. Na županijsku razinu prošlo je pet učenika.

14. veljače održana je školska razina natjecanja iz BIOLOGIJE. Natjecalo se 7 učenika 7. razreda i 6 učenika 8. razreda. Na županijsku razinu prošlo je pet učenica 8. razreda i jedan učenik 7. razreda.

15. veljače održana je školska razina natjecanja iz MATEMATIKE. Natjecalo se 11 učenika 4. razreda, 19 učenika 5. razreda, 23 učenika 6. razreda, 11 učenika 7. razreda i 9 učenika 8. razreda. Na županijsku razinu prošla su dva učenika 5. razreda, jedan učenik 6. razreda, jedan učenik 7. razreda.

17. veljače održana je školska razina natjecanja iz HRVATSKOG JEZIKA. Natjecalo se 10 učenika 7. razreda i tri učenika 8. razreda. Na županijsku razinu prošlo je dvoje učenika 7. razreda i tri učenice 8.razreda.

**

U našoj školi također je održano i natjecanje SUDOKU a na županijsku razinu prošlo je troje učenika 4. razreda, jedan učenik 5. razreda, jedan učenik 8. razreda.

U školi je održana i školska razina smotre LiDraNo. Učenici su se natjecali u kategorijama dramsko – scensko stvaralaštvo i literarno stvaralaštvo. Za općinsku razinu predloženi su u kategoriji dramsko – scensko stvaralaštvo dvije učenice 7. razreda i jedna učenica 5 razreda. U kategoriji literarno stvaralaštvo predloženo su jedan učenik 7. razreda i jedan učenik 5. razreda.

Naši učenici sudjelovali su i na Prvenstvo grada Zagreba u ŠAHU za dječake te su se plasirali na državnu razinu gdje su osvojili 3. mjesto (jedan učenik 6. razreda, dva učenika 7. razreda i dva učenika 8. razreda).

objavio: Iva Eskeričić   datum: 10. 3. 2022.

« Svibanj 2024 »