Odmorko - proljeće

Odmorko - zimske aktivnosti
Odmorko - Zgombaonica
Odmorko - slobodno klizanje
Školski sportski savez Grada Zagreba u petak, 17. studenog 2023. godine kreće sa novom sezonom slobodnog klizanja na ŠRC Šalata u okviru programa Odmorko tijekom školske godine.
U privitku se nalazi plakat programa sa svim informacijama.

Odmorko 2023./2024.
Odmorko - ljetni praznici

Školski sportski savez Grada Zagreba tijekom ljetnog odmora učenika organizira program Odmorko ljeto 2023. Program će se provoditi radnim danima od 26. lipnja do 01. rujna 2023. godine uz stručni i pedagoški nadzor.

Učenici će u okviru programa moći slobodno plivati na plivalištima: Jelkovec, Utrina, SRC Svetice, ŠRC Šalata, PVC Mladost, Iveru i Zimskom plivalištu Mladost. Uz slobodno plivanje će imati mogućnost usavršavati plivačke tehnike.

Osim plivališta Savez je pripremio i igraonice: tenis (igra i usavršavanje), atletika, streljaštvo, squash, plesovi, rafting, škola kajaka, odbojka na pijesku, rukomet na pijesku, triatlon te Odmorko na Sljemenu.

Novi program Zgombaonica odvijat će se na 6 lokacija:

OŠ JELKOVEC, OŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKE, OŠ GUSTAVA KRKLECA, OŠ IVER, OŠ ANTUNA GUSTAVA MATOŠA te ŠRC SVETICE.

Prijave se vrše preko Odmorko stranice: https://skolski-sport-zg.hr/index.php?rubrika=odmorko

Program Sportski praznici odvijat će se na 5 lokacija: OŠ ALOJZIJA STEPINCA, OŠ HRVATSKI LESKOVAC, OŠ IZIDORA KRŠNJAVOGA, OŠ MARINA DRŽIĆA i OŠ MALEŠNICA.

Sve informacije nalaze se u prilozima.

Odmorko - proljetni praznici

Školski sportski savez Grada Zagreba za vrijeme proljetnog odmora učenika organizira program ODMORKO PROLJEĆE od 11. do 14. travnja.

U okviru programa bit će organizirane besplatne aktivnosti slobodnog plivanja, igraonice aletike, kuglanja, streljaštva i taekwondoa te poludnevni program ZGOMBAONICA.

  ZGOMBAONICA će se za vrijeme proljetnog odmora učenika provoditi na tri lokacije: OŠ JELKOVEC, OŠ GUSTAVA KRKLECA i ŠRC SVETICE.

 Broj mjesta je ograničen, a prijave će biti otvorene u ponedjeljak, 27. ožujka 2023. godine u 8:00 sati preko mrežne stranice Saveza.

 Za sudjelovanje u programu potrebna je iskaznica Hrvatskog školskog sportskog saveza ili zahtjev za izradu iskaznice. Upute se nalaze na sljedećoj poveznici.

Odmorko tijekom školske godine

Školski sportski savez Grada Zagreba od ponedjeljka, 9. siječnja 2023. nastavlja sa programom slobodnog klizanja i  programom slobodnog plivanja u sklopu Odmorka tijekom školske godine. Sve informacije nalaze se u prilozima.

Odmorko zima 2022.

Školski sportski savez Grada Zagreba tijekom zimskog odmora učenika organizira program Odmorko zima 2023.
Program će se provoditi od 27. prosinca 2022. do 05. siječnja 2023. godine. U okviru ovogodišnjeg zimskog programa učenici će moći koristiti plivališta Iver, Utrina, Svetice, Jelkovec i Zimsko plivalište Mladost klizališta ŠRC Šalata i Velesajam.
Osim plivanja i klizanja učenici će moći sudjelovati u igraonicama kuglanja, squasha, mačevanja, streljaštva, taekwondoa, hokeja te našeg poludnevnog programa Zgombaonice. Unutar poludnevnog programa Zgombaonice u sklopu Odmorka 2023. učenici će imati mogućnost baviti se raznim sportskim aktivnostima, plivanjem i usavršavanjem plivačkih tehnika te raznim podukama iz pojedinih sportova uz naše stručno i pedagoško osoblje.

Za aktivnosti Streljaštva te Zgombaonice zbog ograničenog broja potrebne su prethodne prijave.
Više informacija možete pronaći na mrežnoj stranici www.odmorko.hr i na Facebook stranici Odmorko.

Odmorko ljeto 2022. od 27. lipnja do 02. rujna

Odmorko od 19. do 22. travnja 2022. godine

Dragi učenici i roditelji,

u nastavku je plakat s organiziranim besplatnim sportskim aktivnostima u sklopu programa Odmorko proljeće 2022.

Odmorko do 11. lipnja 2022. godine

Nastavlja se s programom Odmorko tijekom školske godine u sklopu kojeg su aktivnosti slobodnog plivanja i usavršavanja plivačkih tehnika na tri lokacije u trajanju do 11. lipnja 2022. godine.

 Aktivnosti su organizirane  na bazenu Jelkovec, Iver i Zimskom plivalištu Mladost.

BAZEN JELKOVEC

Slobodno plivanje od 12:00 - 15:00 sati, usavršavanje plivačkih tehnika od 13:00 do 14:00 sati

BAZEN IVER

Slobodno plivanje od 10:00 do 12:00 sati, usavršavanje plivačkih tehnika od 10:30 do 11:30 sati

ZIMSKO PLIVALIŠTE MLADOST

Slobodno plivanje od 14:00 do 17:00 sati, usavršavanje plivačkih tehnika od 15:30 do 16:30 sati

Odmorko 21. veljače do 25. veljače

Školski sportski savez Grada Zagreba za vrijeme drugog dijela zimskog odmora učenika organizira besplatne sportske aktivnosti u sklopu programa Odmorko. Za učenike su pripremljene sljedeće sportske aktivnosti: slobodno klizanje, slobodno plivanje i usavršavanje plivačkih tehnika, kuglanje, taekwondo, squash, streljaštvo, mačevanje te škola preživljavanja u prirodi sa cjelodnevnim izletom na Sljeme.

Za aktivnosti slobodnog klizanja, slobodnog plivanja, usavršavanja plivačkih tehnika te škole preživljavanja u prirodi potrebne su prethodne prijave preko mrežne stranice Saveza.

Sudjelovanje u aktivnostima je besplatno uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb. Upute za izradu iskaznica nalaze se na poveznici.

Više informacija možete pronaći na mrežnoj stranici stranici Odmorko te na INTERAKTIVNOJ KARTI.

Program se provodi uz pridržavanje epidemioloških mjera propisanih od strane Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

odmorko - zimski praznici.jpg

Odmorko 27. prosinca do 7. siječnja